Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Jeżeli jesteś konsumentem lub przedsiębiorcą na prawach konsumenta, to co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. W naszym sklepie wydłużamy ten termin do 30 dni.

Bieg terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się od objęcia towaru w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik. Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: kontakt@zalezy.pl.
Wystarczy, że prześlesz nam oświadczenie przed upływem 30-dniowego terminu. Zwracany towar wyślij do nas niezwłocznie na adres:
Zależy.pl
ul. Świdrówka 58,
35-213 Rzeszów,
jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Dokonane przez Ciebie płatności zwrócimy niezwłocznie na zasadach wskazanych w Regulaminie sklepu, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jego odesłania - w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Szczegóły znajdują się w Regulaminie.

 

REKLAMACJE

Jeżeli jesteś konsumentem lub przedsiębiorcą na prawach konsumenta, to przysługują Tobie określone prawa w przypadku, gdy sprzedany towar nie jest
zgodny z umową. W przypadku braku zgodności towaru z umową, masz prawo złożyć reklamację – np. na adres e-mail: kontakt@zalezy.pl.
Ponosimy odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową, istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu dwóch lat od tej chwili.
Na podstawie przepisów ustawy o prawach konsumenta możesz żądać:
- wymiany towaru,
- naprawy towaru.
W niektórych przypadkach możesz złożyć oświadczenie o:
- odstąpieniu od umowy,
- obniżeniu ceny.
Wszelkie szczegółowe informacje na temat Twoich praw znajdziesz w Regulaminie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl